loading...

21 września / Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zachęcamy do nabycia wyjątkowego przewodnika turystycznego, dzięki któremu można lepiej poznać szlak Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Przewodnik autorstwa Małgorzaty i Tomasza Dudów z pewnością miło zaskoczy i oczaruje niejednego pielgrzyma - i nie tylko.

Przewodnik ten jest opowieścią o wszystkich miejscach, które każdego roku pielgrzymi mogą odkrywać za pomocą wszystkich swoich zmysłów. Dzięki pięknym barwnym ilustracjom i ciekawym opisom można z przyjemnością dowiedzieć się czegoś więcej o pątniczym szlaku. W przewodniku znajdują się także informacje praktyczne, które ułatwią zwiedzanie miejsc w nim opisanych. Pozycja ta jest idealna dla pielgrzymów, którzy chcą bliżej poznać odkryte już przez siebie miejsca. Stanowi ona także zachętę dla tych, którzy planują wyruszyć na pątniczy szlak. Jednocześnie pełni funkcję informatora dla podróżników zwiedzających ojczyźniane zakątki.

Przewodnik "Szlakiem Szczecińskiej" jest owocem pracy Małgorzaty i Tomasza Dudów (www.dudowie.pl) przy współpracy z naszą fundacją.

Gdzie kupić?

Przewodnik jest do nabycia na całej trasie pielgrzymki. Ponadto zainteresowanych zapraszamy do Biura Fundacji "Szczecińska" w godzinach urzędowania, a także do sklepiku w Katedrze Św. Jakuba.

Zamówienia na przewodnik można składać także telefonicznie (+48 91 885 1 845) w godzinach od 12:00 do 17:00 oraz faxem (+48 91 885 1 850), bądź mailowo sklep@szczecinska.pl.

Koszt przewodnika to 36,00 PLN + ewentualne koszty przesyłki. Należy dodać, że kupno przewodnika to jednocześnie wsparcie i pomoc pielgrzymom wędrującym na Jasną Górę.